تهران، خیابان کریم خان، خیابان ایرانشهر شمالی
کوچه نوشهر، پلاک ۳۱ واحد ۳
۰۲۱-۹۱۰۱۱۴۹۰
۰۹۱۲۰۶۷۲۶۲۲
info[at]upserver[dot]net
support[at]upserver[dot]netثبت دامنه اینترنتی

امروز روز شروع کسب و کار شماست

به همراه DNS Management, Email Forwardingدامنه یا دامین

اگر تصمیم گرفته اید که سایتی را برای کسب و کار خود ایجاد کنید اولین قدم انتخاب نام مناسبی برای سایت مورد نظرتان است. این نام که مالکیت اش برای شما خواهد بود را دامنه میگویند. اکنون نام انتخابی شما (دامنه یا دامین) نشانه ماهیت و یا همان آدرس اینترنتی وب سایت شما می باشد.

ثبت دامنه

اکنون بعد از انتخاب نام دامنه زمان ان رسیده که دامنه  خود را ثبت کنید. هر دامنه دو بخش دارد؛ بخش اول همان نام انتخابی شماست که با توجه به نوع کسب و کار و سلیقه هر شخص متفاوت است. بخش دوم که با یک نقطه از بخش اول جدا می‌شود، از دو تا شش حرف تشکیل شده است و هر فرد می‌تواند با توجه به موضوع وب‌سایت و سلیقه، یکی از آن‌ها را انتخاب کند. رایج ترین آنها com،net،org،info است. ‎

ممکن است ثبت دامنه مورد نظر شما زمان بر و سخت باشد. چراکه معمولا دامنه های انتخابی مورد نظر شما قبلا به ثبت رسیده است و پیدا کردن نامهای جدید سخت و غیر ممکن به نظر برسد و ما در اپ سرور این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که وضعیت دامنه انتخابی خود را بررسی کنید.

تمدید دامنه

هر دامین زمان معینی اعتبار دارد و باید با پرداخت هزینه های مجدد ان را تمدید کرد. با تمام شدن اعتبار دامین ، سایت و ایمیل و تمامی سرویس های وابسته به ان دامین غیرفعال و از دسترس خارج می شود به همین خاطر تمدید دامین حائز اهمیت است. اپ سرور زمان تمدید دامین شما را از طریق ارسال  ایمیل و پیامک طی چند مرحله زمان تمدید را به شما کاربران گرامی یاد اوری خواهد کرد. هزینه های تمدید به شرح ذیل می باشد.

انتقال دامین

با انتقال دامین هیچ گونه تغییری در سایت شما رخ نخواهد داد فقط خدمات ارائه داده شده تغییر خواهد کرد با انتقال دامین خود به اپ سرور شما امکان استفاده از کلیه خدمات دامین را خواهید داشت. در اپ سرور شما مبدون پرداخت هیچ هزینه ای دامین خود را انتقال دهید فقط هزینه تمدید دامین را طبق تعرفه پرداخت نمایید.


تعرفه های ثبت دامنه

نام دامنهسالانه (تومان)
com۸۵,۰۰۰
net۱۰۵,۰۰۰
org۱۰۶,۰۰۰
co۲۳۰,۰۰۰
info۱۰۵,۰۰۰
name۸۵,۰۰۰
biz۱۰۸,۰۰۰
pro۱۱۸,۰۰۰
xyz۱۰۰,۰۰۰
tv۲۵۰۰۰۰
me۱۳۶,۰۰۰
club۱۲۱,۰۰۰
zone۲۳۵,۰۰۰
mobi۱۳۰,۰۰۰
eu۶۸,۰۰۰
cc۸۸,۰۰۰
center۱۵۵,۰۰۰
city۱۵۵,۰۰۰
click۸۵,۰۰۰